Informace pro rodiče nových žáků ve školním roce 2024/2025

Vážení rodiče, prosím, pozorně si přečtěte informace ke stravování pro nové žáky, kteří do naší ZŠ nastoupí ve školním roce 2024/2025. ODKAZ NALEZNETE ZDE

Navýšení cen stravného od 1. 5. 2024

Vážení rodiče, přehled změn v platbách za stravování od 1. 1. 2024 naleznete V TOMTO ODKAZE

Přihláška ke stravování pro šk.r. 2024/2025

Přihláška ke stravování pro školní rok 2024/2025

Pokyny k přihlášce ke stravování

Pokyny k přihlášce ke stravování pro šk.r. 2024/2025

Podrobnější informace k přihlášce ke stravování NALEZNETE ZDE

Navýšení cen stravného od 1. 1. 2024

Navýšení cen stravného od 1.5. 2023

Vážení rodiče,

vzhledem k růstu cen vstupních potravin je od 1.5.2023 navýšena cena stravování v mateřské škole.

Podrobné informace v následujícím odkaze:

Zvýšení cen stravného

Vnitřní řád školní jídelny

Vážení rodiče, seznamte se pozorně s vnitřním řádem školní jídelny V TOMTO ODKAZE

Informace o stravování

Odhlašování dětí:

Stravu je třeba odhlásit jeden stravný den dopředu, nejpozději do 12.30 hodin, následujícími způsobem:

1.  na stránkách www.strava.cz
  2.  osobně nebo telefonicky  v kanceláři vedoucího stravování,
  3.  e-mailem: serbouskova@zs-rajec.cz

Strávník má nárok na oběd pouze v případě, že je ve škole, ale také v první den nemoci. V případě nemoci je možné si oběd vyzvednout do vlastního jídlonosiče v době od 11:00 do 11:30 hodin, další dny nemoci je povinnost strávníka ODHLÁSIT! Pokud rodiče nemocným dětem neodhlásí stravu, tato strava automaticky pokračuje. Po zjištění, že byla i nadále odebírána, bude doúčtován i režijní náklad. Režie žák neplatí, pokud navštěvuje školní zařízení. Tato částka je dotována ministerstvem školství. Rodič nese odpovědnost, včetně finanční, za neodhlášenou stravu u kontrolních orgánů.

Pokud nebude dítě v době své nepřítomnosti odhlášeno, jsou obědy za plnou cenu.

Při návratu po dlouhodobé nepřítomnosti je třeba stravu den dopředu přihlásit.

Další informace o provozu školní jídelny jsou uvedeny v provozním řádu školní jídelny nebo se  informujte přímo u vedoucího stravování.

Nastanou-li - změny v údajích strávníka (číslo účtu, bydliště apod.),  změnu obratem nahlaste vedoucí stravování.

Další informace o provozu jídelny jsou uvedeny v provozním řádu školní kuchyně nebo se informujte přímo u vedoucí stravování.

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

msrajec@email.cz